+90545 868 9999

HAKKIMIZDA

Zet Dizayn Hakımızda Sayfasına Hoşgeldiniz..

ZET DİZAYN WEB TASARIM AJANSI

Üst düzey etkileşim amacı taşıyarak ve stratejik bakış açısıyla hazırladığımız, marka hedefleriniz ve hedef kitlenizin özellikli ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz dijital projelerimizle 2012 yılından 2017 yılına kadar İzmir’de hizmet vermekteydik.

Yeni yılla birlikte Nazilli’ye taşıdığımız ofisimizde, yeni ekip arkadaşlarımızla beraber Zet Dizayn çatısı altında toplandık. Deneyimli ve gelişen kadromuzla; web yazılımı, web tasarımı, kurumsal kimlik çözümleri, arama motoru optimizasyonu ve e-ticaret sistemleri gibi konularda dijital ve spesifik ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermekteyiz.Siz hayal edin, biz hayata geçirelim!

KABİLİYETLERİMİZ

Zet Dizayn Dijital Medya & Web Site Tasarım Ajansı olarak amacımız, müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine uygun teknolojik projeler geliştirmek

Vergi levhasına sahip olan her tüzel kişi veya firmaların dijital platformlarda tanıtım & reklam ihtiyaçlarının profesyonel olarak değerlendirilmesi ve yönetilmesinin gerekliliğinin farkındayız. Zet Dizayn olarak 2012 yılından bu yana sürekli olarak geliştirdiğimiz web  tabanlı projelerle sizlere bütünüyle profesyonel hizmet vermek için çalışıyoruz.

Firmalarına kurumsal bir kimlik kazandırmak isteyen tüm firma sahibi yatırımcılar ile e-ticaret veya başka bir alanda web projeleri için bütçe ayıran her bir girişimci, bazı ortak projelerde destek alıp destek verdiğimiz diğer web ajansı sahibi kişiler ve sunucu çözümlerinden faydalandığımız bazı hosting firmaları çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımızdır.

( Becerilerimiz )

Neden bizi tercih etmelisiniz?

95%
#2897bd
KURUMSAL & KİŞİSEL WEB SİTESİ

80%
#2897bd
GRAFİK TASARIM

75%
#2897bd
REKLAM DANIŞMANIĞI

90%
#2897bd
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Güvenlik

Güvenik önemlidir. Premium modül ve eklentilerle güvenlik açıklarını kapatıp, sitenizin 7 gün 24 saat sorunsuz çalışması için tüm güvenlik şartlarını sağlıyoruz.

Kullanıcı Dostu

En son teknolojileri kullanarak düzenlediğimiz Yönetim Paneli sayesinde, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan da pratik kullanım imkanından faydalanabileceksiniz.

Teknik Destek

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yönetim paneli ve yedekleme gibi tüm teknik konularda teknik ekibimizden hemen her gün ve saat destek alabilirsiniz.

Barındırma

Sitenizi isterseniz kendi sunucunuzda yayınlayabilirsiniz, isterseniz hızlı ve gelişmiş sunucularımızı tercih edebilirsiniz.Satınalımlarda ilk yıl ücretsiz.

ŞABLON, MODÜL, YAZILIM ve EKLENTİLERLE

PROFESYONEL WEB SİTE TASARIMI

Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri firmanın internetteki ofisi, sanal platformda açmış olduğu showroom’udur. Firmanın imaj ve vizyonunu anlatan web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı ve en etkili tanıtım & pazarlama aracıdır.Profesyonel olarakşablon, modül ve eklentilerkullanarak firmanıza özel olarak hazırladığımız çalışma ve projelerimiz ile, firmanız sektördekiprestij ve imajınıpekiştirirken, aynı zamanda potansiyel müşteriniz üzerinde olumlu etkide bulunmanızı sağlıyoruz.

HTML5/CSS3 Template

Html ve Css dilleriyle yazılmış özel web şablon tasarımları.

Visual Composer

Wp Bakery Page Builder / Js Composer ile çok şık sayfa tasarımları yapıyoruz.

C# & Selenium & Php

C Sharp, Selenium ve PHP yazılım dilleri kullanarak masaüstü ve web otomasyonlar geliştiriyoruz.

Revo & After Effects

Revslider ve After Effects ile birbirinden güzel slayt tasarımları, interaktif videolar ya da introlar yapıyoruz.

MASAÜSTÜ YAZILIM

Firmanızın dijital ihtiyaçlarını & sorunlarını dikkate alıp; işlerinizi pratikleştirerek zamandan ve emekten tasarruf yapmanızı sağlayacak olan kaliteli kod yapısı ile masaüstü yazılımlar geliştiriyoruz.

KOLAY ARAYÜZ

Kolay ve anlaşılır arayüzümüz sayesinde internet sitenizi bilgisayardan, mobil cihazlardan, tabletlerden, kısacası internet erişimi olan heryerden, sınırlama olmadan büyük bir kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK

Firmanızı kurumsallaştıracak logo, broşür, kartvizit, antetli kağıt,

zarf, el ilanı, katalog gibi tasarımlarımızla marka değerliliğinizi arttırarak kurumsal kimliğinizi geliştiriyoruz.

MODÜL & EKLENTİLER

Web sitelerinize ilave olarak işlerinizi basitleştirecek hatta otomatikleştirecek modül, eklenti, yazılım

ayarlamaları ve kurulumlari ile

sitenizi kolaylığın bir adım ötesine taşıyoruz.

WEB TASARIM

Firmaniza özgün, optimum içerikli ve mobil uyumlu web site tasarımları geliştiriyoruz. İyi bir tanıtım kurumsal bir şirketin olmazsa olmazlarındandır. Bu bağlamda profesyonel bir web sitesi tasarımı, iyi bir tanıtım olacaktır.

MOBİL UYGULAMA

Geliştirme ekibimiz ile birlikte; firma tanıtımı, ürünlerinize veya hizmetlerinize özel görsel bölümler, üyelik sistemleri gibi her türlü görsel veya teknik hizmeti size mobil uygulama içerisinde büyük bir şıklıkla sağlayabilmekteyiz.

WEB YAZILIM

Firmanizin ihtiyaçları doğrultusunda en yeni teknolojilerle fonksiyonel web tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz. Minimum maliyetli yazılımlarımız ile ihtiyaçlarınızı en verimli şekilde karşılayarak, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı yaşarsınız.

SEO

Bir web sitesinin tasarımı kadar üst sıralarda yer alması da çok önemlidir. Bunun için başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının kriterlerine uygun SEO analizleri ile organik şekilde yükselmenizi sağlıyoruz.