+90545 868 9999

Hizmetler

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR ?

PLANLAMA

DOKÜMANTASYON

Projenin başlangıç aşaması, en kilit aşamalardan biridir. Projenin tüm sürecini etkileyecek olan planlama dökümanlarının hazırlanması ve zaman planı yapılması projenin ihtiyaç duyulan adımları konusunda bize yol gösterecektir.

Tasarım, arayüz kodlama, yazılım geliştirme, e-ticaret entegrasyonu gibi proje fazlarını ilk aşamada belirlemek, hayata geçireceğimiz web sitesinin temelleri olacağından; üzerinde titizlikle çalışarak dökümanları hazırlamak mantıklı olacaktır.

İÇERİK ANALİZİ

İÇERİK KAPSAMI BELİRLEME

Proje kapsamında kullanıcılara aktarılacak olan bilgi, dosya, servis gibi tüm içeriklerin hazırlanmasını kapsayan süreçtir. Web site projesinde belirlenen içerik formatlarından (video, metin ve yazı gibi) hangilerinin ne yoğunlukta kullanılması gerektiğinin saptanması, kullanılan teknoloji ve sunucu gereksinimleri açısından oldukça önemlidir.

Proje içerik kapsamının belirlenmesinin yanı sıra, içeriğin tüm kullanıcılara verimli ve hızlı bir şekilde aktarılabilmesi için yapılan optimizasyon işlemi, oluşturulan kullanıcı deneyimlerinde daha olumlu sonuçlar alınabilmesi açısından oldukça önemli bir konudur.

BİLGİ MİMARİSİ

PROJE ÖN HAZIRLIĞI

Projede yayınlanacak olan içeriklerin son kullanıcıya aktarılma biçimi ve yapısının oluşturulmasıdır.

Öncelikle web sitesinde yayınlanacak olan içeriklerin kategorileri ile alt kategorileri oluşturulur. İçeriklerin kullanıcıya aktarımında önem arzeden bir diğer husus da site navigasyon yapısını belirleyen menü yapısının kurulmasıdır.

Projenin ön hazırlığını tamamlamak için yapılan tüm hazırlık ve planlamalar masaya konup, iş sahibi (Marka) ile mutabakat yapılır. Düzenlenmesi gereken yerler revize edilir ve proje ön hazırlığı tamamlanmış olur.

TASARIM

ÜRETİM SÜRECİNİN BAŞLAMASI

Bu adım itibariyle web site projemizin yeni görünümüne ait ilk izlenimler oluşmaya başlayacaktır. Farklı sayfa yapıları oluşturulmaya başlanır. Örnek vermek gerekirse: Anasayfa, İletişim, Hakkımızda, Ürün ve Satın alma sayfaları gibi.. İsteğe göre hazırlanan sayfalar için firma sahibinden onay alınıp, mutabakata varılır. Daha sonrasında yazılım geliştirme ve arayüz kodlama aşamalarına geçilir. Tasarımın en önemli kısmı bu aşama olacaktır.

Kodlamanın tamamlanmasının ardından web sitesinde yayınlanmak için hazırlanan içerikler kontrol edilip, siteye eklenir. Gerekirse yeni içerikler eklenir ve düzenlenir.

KAPSAMLI TESTLER

TEST SÜRECİ

Projenin kullanım amacına ve kullanım alanına yönelik çeşitli testlerin uygulandığı kısımdır. Birinden bağımsız çok farklı testler yapmak mümkündür. Girilen içerikler kontrol edilir.Farklı cihaz ve oturumlardan erişilebilirlilik testleri yapılır. Hız kontrolü yapılır. Butonlardan tutun da metin boyutlarına, sayfa kenar aralıklarına kadar kullanılabilirlik testleri uygulanır.

Proje alanına göre senaryo testleri uygulanır. Örnek vermek gerekirse e-ticaret sitesi üzerinden düşünelim. Sırasıyla kayıt olma, oturum açma, sipariş oluşturma gibi detay kullanımlarına yönelik testler uygulanır. Son olarak yazılım geliştirme ile alakalı güvenlik testleri uygulanır.

YAYIN

SİTENİZ HAZIR!

Proje yayına alınırken gerekli son işlemler bu aşamada tamamlanır. Ziyaretci istatistiklerinin takibini yapabilmek için gerekli eklentiler aktif edilir. (Google Analytics gibi..) Sosyal hesaplara site tanıtım yazıları gönderilir.

Hiç de kolay olmayan, meşakkatli bir sürecin sonunda proje tamamlanır. Tüm adımlar son bir kez daha kontrol edildikten sonra projemiz yayınlanır. Gözümüz aydın !

GÜVENLİK

Güvenik önemlidir. Premium modül ve eklentilerle güvenlik açıklarını kapatıp, sitenizin 7 gün 24 saat sorunsuz çalışması için tüm güvenlik şartlarını sağlıyoruz.

KULLANICI DOSTU

En son teknolojileri kullanarak düzenlediğimiz Yönetim Paneli sayesinde, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan da pratik kullanım imkanından faydalanabileceksiniz.

TEKNİK DESTEK

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yönetim paneli ve yedekleme gibi tüm teknik konularda teknik ekibimizden hemen her gün ve saat destek alabilirsiniz.

BARINDIRMA

Sitenizi isterseniz kendi sunucunuzda yayınlayabilirsiniz,

isterseniz hızlı ve gelişmiş sunucularımızı tercih edebilirsiniz. Satınalımlarda ilk yıl ücretsiz.

( ÇOK YAKINDA !! )

WEB SİTE DEMOLARIMIZI BU SAYFADA PAYLAŞACAĞIZ..

Siz de Mutlu Müşerilerimiz arasında olmak istemez misiniz ?

Tamamlanan Proje

Mutlu Müşteri

ONLINE REKLAM YÖNETİMİ

YILLIK İŞ DENEYİMİ

DUYARLI WEB TASARIMI

Web site tasarımlarının bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde, oyun konsollarinda, tv’lerde, hatta giyilebilir ürünlerde kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunması önemlidir. Çok farkli ekran boyutlari söz konusudur.Gelişmiş

tasarımlarımız her ekran boyutuna uyum sağlayabilmektedir.

SAYFA YÜKLENME HIZI

İnternet kullanıcıları için istenilen bilgiye

en kısa sürede ulaşmak önemlidir. Geç yüklenen sayfalar, sitenize gelen misafiri kaçırabileceği gibi aynı zamanda ziyaretçide siteniz için kötü bir izlenim bırakır. Bizimle çalıştığınızda böyle bir probleminiz olmaz. Altyapılarımız oldukça hızlıdır.

YÜKSEK PERFORMANS

Bir web sitesinde kullanıcılar tarafından istenilen ilk özellik en yüksek hızla servislere erişebilmek; istenen bilgilere, dosyalara ve sayfalara saniyeler içerisinde ulaşmaktır. Daha iyi bir kullanıcı deneyiminioluşturmak için yüksek performanslı sunucu ve altyapılarımız ile hizmet sağlıyoruz.

BENZERSİZ TEMA YAZILIMI

Web sitenizin ihtiyacınıza yönelik, sadece size özgü vebenzersizolması çok önemlidir. Mühendisler tarafından geliştirilen bootstrap, wordpress, opencart gibi teknolojilerin premium temalarını alıp, kendi hayalgücümüzle harmanlayıp benzersiz bir tema tasarımı dizayn ediyor, geliştiriyoruz.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

Günümüzde firmareklam ve tanıtımıiçin birçok farklı yöntem olsa da özellikle sosyal medya şüphesiz bu alanda ipi göğüslüyor. Ekonomik oluşu ve müşteriyle doğrudan etkileşiminin yanı sıra “sosyal medya entegrasyonu” ile müşterileriniz ve markanız arasındaki bağı güçlendiriyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitesinin arama motoru sıralamasında geri planda kalması veya istenilen sonuçlara ulaşamamış olmasıdoğru optimizeedilmediği anlamına gelir. Arama motorlarının sürekli geliştirmiş olduğu güncel algoritmalara uygun faktörleri bir araya getirip, kullanım doğruluğunu tespit edip, internet sitelerimize uyguluyoruz.

Web tasarım & yazılım gibi tüm dijital ihtiyaçlarınız için

siz de hemen iletişime geçin!